• Wpisów: 180
  • Średnio co: 19 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 21:22
  • Licznik odwiedzin: 75 672 / 3556 dni
 
artdekooliwia
 
Witajcie :)
Dziś wpadam z troszkę walentynkowymi klimatami.
Zrobiłam już jakiś czas temu serduszko wzorowane na moich koszyczkach obfitości.
Kiedy wpadłam na ten pomysł pomyślałam, że to będzie to fajna dekoracja do mojego pokoju. Wymyśliłam, że serduszko będzie bardzo duże, niemalże na całą blachę w piekarniku tak, żeby nie nikło w moim całkiem sporym pokoju. Ale na początek stwierdziłam, że zrobię mniejsze, żeby zobaczyć jak w ogóle będzie się prezentować.
Teraz cieszę się, że nie zabrałam się od razu za to wielkie. To, które zrobiłam ma mniej więcej 20x20cm wielkości i wymagało ode mnie wiele pracy i czasu. Nad samym malowaniem, docieraniem i tapowaniem tak aby miało cienie siedziałam kilka godzin a koronka, którą chciałam go udekorować była nie lada wyzwaniem. Szyłam ją ręcznie z dwóch kawałków koronek a później kiedy doklejam to wszystko do serduszka nie bardzo chciała ze mną współpracować. Efekt końcowy prezentuje się dobrze ale wymagało to na prawdę sporo pracy.
A wydaje się takie łatwe do zrobienia i niepozorne nie?
serduszko z masy solnej rustykalne serduszko serce vintage serduszko obfitości masa solna Oliwia Art Deko handmade rękodzieło prezent pomysł na orygnalny prezent salt dough (4).jpg

Kolejną pracą jaką chciałam Wam pokazać jest anioł miłości :)
Wyszedł mi troszkę większy niż zwykle i też pochłonął masę czasu.
anioł z masy solnej  (1).jpg

Więcej zdjęć i trochę o moich studiach tu:
oliwiaart.blogspot.com/(…)serce-obfitosci-anio-i-cz…
Zapraszam!
Oliwka ^^

  •  
  • Pozostało 1000 znaków