• Wpisów: 180
  • Średnio co: 19 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 21:22
  • Licznik odwiedzin: 75 672 / 3556 dni
 
artdekooliwia
 
Witajcie :)
Cieszę się ,że już minął ten styczeń. Nie będę Wam opowiadać dlaczego ale szczerzę się cieszę. Nowy miesiąc to zawsze jakaś nowa, lepsza energia.
Z dobrych wiadomości mogę Wam powiedzieć ,że jestem już (prawie) po sesji. Egzaminy pozaliczane, czekam tylko na odpowiedz Pani od psychologii u której zaliczeniem była praca polegająca na napisaniu komentarza do artykułu psychologicznego. Nie mam pojęcia w jaki sposób ona będzie oceniać tą pracę więc nie wiem czy dałam radę napisać na jakąś dobrą ocenę. Wkrótce się dowiemy a póki co wszystko inne pozaliczane wiec wreszcie mam czas.
Dziś chciałam Wam pokazać pierrota, który leży już od wielu tygodni i czeka aż znajdę chwilę na to ,żeby się nim zając. Dziś usiadłam do malowania moich ostatnich zamówień i pomyślałam ,że trzeba wreszcie i na niego rzucić troszkę koloru :)
pierrot z masy solnej zakochany pierrot masa solna dekoracja walentynki Oliwia Art Deko (4).jpg


pierrot z masy solnej zakochany pierrot masa solna dekoracja walentynki Oliwia Art Deko (6).jpg

Wiecie mimo ,że jest niedziela to teraz muszę wracać już do malowania ostatnich zamówień bo przez ta sesję i sprawy rodzinne odkładałam to i samej mi nieprzyjemnie ,że jeszcze nie mam pokończonych tych tworów.

Oliwia Art Deko malowanie.jpg


  Uciekam. Na koniec chciałabym bardzo serdecznie i gorąco podziękować tym którzy wysłali na mnie sms-a w konkursie na Bloga Roku! Przesyłam Wam gorąće uściski!
A wszystkich , którzy jeszcze nie wysłali a lubią do mnie zaglądać proszę o smsy! :)
Treść to J00052 na numer 7122 :)
Można wysłać tylko jednego smsa z jednego numeru. Koszt to 1,23zł.


Dziękuję Wam za wszystkie wejścia i komentarze .
Buziaki! :*
Oliwka

  •  
  • Pozostało 1000 znaków